تبلیغات
| پاور بانک من |مرکز خرید اینترنتی شارژر همراه پاور بانک - پاور بانک چیست ؟

خرید اینترنتی انواع شارژر همراه پاور بانک با قیمت مناسب در پاور بانک من

پاور بانک چیستهمه ی شما با این صحنه ی تلخ آشنا هستید و بخش جالب ماجرا اینجاست که همیشه زمانی شارژ موبایلتان تمام می شود که بیشتر از هر زمان دیگر به آن احتیاج دارید و در نتیجه این شکلی می شوید.

پاور بانک چیست

پاور بانک را می توان جدیدترین اختراع بشر نامید که خیلی سریع در بین انسان تبدیل به یک نیاز ضروری شده است و هر روز نیاز به پاور بانک بیشتر می شود اما پاور بانک چیست و چه نیازی با آن هست؟پاور بانک چیست؟
پاور بانک Power Bank همان طور که از اسمش مشخص است یعنی بانک قدرت یا بانک نیرو، یعنی محلی برای ذخیره سازی نیرو و همینطور محلی برای برداشت نیرو.

درست مثل سیستم بانکداری که مقداری پول در حساب خود میگذارید و هر زمانی که به آن نیاز دارید از آن برداشت میکنید پاور بانک را هم به برق وصل میکنید و انرژی برق را در آن ذخیره میکنید و هر زمانی که موبایلتان، تبلت و ... نیاز به شارژ برقی داشت آن را با پاور بانک شارژ کنید.

پاور بانک چیست

تفاورت پاور بانک ها
اکثر پاور بانک ها شبیه هم هستند و تفاوت چندانی با هم ندارند فقط از نظر ظاهر ، ظرفیت ذخیره ی انرژی برق و برخی ویژگی های معمولا غیر ضروری با هم فرق میکنند که مهمترین تفاوت هم در ظرفیت ذخیره ی انرژی برق یا همان ظرفیت پاور بانک است.


ظرفیت پاور بانک
کاملا واضح است که هرچی ظرفیت پاور بانک بیشتر باشد مقدار شارژدهی بیشتری خواهد داشت و خب قیمت بالاتری نیست خواهد داشت. 

نکته مهم در مورد ظرفیت اینجاست که مهمترین عامل در انتخاب یک پاور بانک مناسب همین ظرفیت است . شما باید با توجه به باتری موبایلتان و توقعی که از میزان شارژدهی پاوربانک دارید اقدام به خرید پاور بانک کنید. 


به طور مثال اگر شما هم از گوشی های apple استفاده میکنید و اخرین تولید آن یعنی iPhone 6 Plus را استفاده میکنید ظرفیت باتری گوشی شما 2915mAh میلی آمپر ساعت است و شما میخواهید با پاوربانکتان بتوانید حداقل 3 بار موبایلتان را شارژ کنید پس ظرفیت پاور بانک شما باید حداقل 9,000mAh میلی آمپر ساعت باشد. 

انتخاب و خرید پاور بانک
گزینه های زیادی برای انتخاب پاور بانک وجود دارد که اصلیترین آن همانطور که گفتیم ظرفیت است و بقیه ویژگی ها کاملا به شما مربوط میشود مثلا اگر شخصی هستید که زیاد به سفر و گردش میروید پاور بانک خورشیدی خیلی برای شما مناسب است و یا اندازه و یا قیمت آن .

خبر خوبی که می توانم به شما بدهم این است که برای خرید پاور بانک نیاز به گشتن در بازار و مغازه نیست چرا که خرید اینترنتی پاور بانک گزینه های بیشتری را برای انتخاب به شما نشان میدهند.

فروشگاه پاور بانک من نیز با ارائه ی پاور بانک های متنوع و با کیفیت بالا بهترین محل برای خرید اینترنتی شماست. در زیر لیستی از بهترین و پرفروشترین پاور بانک های موجود در فروشگاه را برای شما قرار میدهیم.

 پاور بانک شیائومی پاور بانک شیائومی
همانطور که میدونید شیائومی معروفترین مارک پاور بانک است و این پاور بانک با ظرفیت 16000 میلی آمپری و قیمت مناسبش، بیشترین فروش را به خودش اختصاص داده است...

پاور بانک
 پاور بانک خورشیدی
 پاور بانک خورشیدی ضد آب
این پاور بانک خورشیدی با ظرفیت 5000 میلی آمپری و ویژگی ضدآب بودن و قیمت عالی ای که دارد دومین محصول پرفروش در پاور بانک من است که در حال حاضر با تخفیف 20 درصدی در حال فروش است...

پاور بانک
 پاور بانک دلتافورتپاور بانک دلتا فورت
دلتا فورت به خاطر کیفیت بالای ساختش همیشه جز برندهای معروف پاور بانک بوده و هست. ظرفیت 10,400  میلی آمپری این پاور بانک راز فروش بالای آن است...

پاور بانک
 پاور بانک طرح اپلپاور بانک طرح اپل
این پاور بانک ظرفیت 8,800 میلی آمپری دارد و در رده پاور بانک های قوی قرار دارد و به خاطر ظاهر بینظیرش و همچنین تخفیف 50 درصدی اش در حراج جز پرفروشترین پاوربانک هاست...

پاور بانک
 پاور بانک ارزانپاور بانک ارزان
ما اسم این پاور بانک را پاور بانک ارزان گذاشتیم چرا که علاوه بر اینکه ظرفیت 5600 میلی آمپری و کیفیت بالایی که در ساخت دارد 
قیمتش فقط و فقط 25هزار تومان ناقابل است...

پاور بانک

اینستاگرام پاور بانک من
FOLLOW US